Varování

Varování před jasným a přímočarým obsahem
… abychom všichni měli jasno.

Populismus a hon za zbytečnostmi ovládl svět kolem nás. Nemíním se tomuto trendu podřizovat, a tak natáčím, mluvím a píšu jako laik. Obyčejně. Bez vyumělkovaných efektů, prostě tak, jak si to myslím a jak věci cítím. Píšu a tvořím, protože mi to dělá radost a připadá mi to smysluplné.

Píšu pro Vás s láskou.

Jestli vám mé myšlenky pomáhají, mám z toho stejnou radost jako vy.. Rozhodně nečekám, že se budou líbit všem a každému. Pokud se vám tedy moje práce líbí, budu vděčný za každou vaši podporu a sdílení dál.
Pokud se vám na mé práci cokoli nelíbí, nepište mi to. Šetřete, prosím, svůj vzácný čas a energii. Než abyste se věnovali kritice toho, co dělám já, začněte sami vytvářet něco lepšího. Bude to mnohem užitečnější. Garantuji Vám, že než něco užitečného sami vytvoříte, nadřete se tak, že nebudete mít na psaní hejtů a kritiku čas ani energii.

Děkuji.

Podpis Milo Mahdall

Potkáme se?

Přijďte si srovnat myšlenky. Bude se vám mnohem líp žít a spát. Uvidíte, že moje pomoc vám přinese zklidnění i spolehlivá a účinná řešení. Napište mi nebo zavolejte co nejdříve.

lotus

Využijte mé schopnosti pro dobro své i těch, které máte rádi.
Pomoci můžete i tím, že jim koupíte dárkový poukaz.
…a ozvěte se mi.

Přece nenecháte svůj lepší život stále čekat za dveřmi.

Chci dostávat newsletter:

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Milo Mahdall

signature

Upřímně se na Vás těším.

E milo@mahdall.com
T +420 603 89 89 89  

Tučkova 26, Brno, 602 00
Klíč ke štěstí s.r.o.
IČ: 08427542

top