Blog

Varování před jasným a přímočarým obsahem
… abychom všichni měli jasno.

Populismus a hon za zbytečnostmi ovládl svět kolem nás. Nemíním se tomuto trendu podřizovat, a tak natáčím, mluvím a píšu jako laik. Obyčejně. Bez vyumělkovaných efektů, prostě tak, jak si to myslím a jak věci cítím. Píšu a tvořím, protože mi to dělá radost a připadá mi to smysluplné.

Píšu pro Vás s láskou.

Jestli vám mé myšlenky pomáhají, mám z toho stejnou radost jako vy.. Rozhodně nečekám, že se budou líbit všem a každému. Pokud se vám tedy moje práce líbí, budu vděčný za každou vaši podporu a sdílení dál.
Pokud se vám na mé práci cokoli nelíbí, nepište mi to. Šetřete, prosím, svůj vzácný čas a energii. Než abyste se věnovali kritice toho, co dělám já, začněte sami vytvářet něco lepšího. Bude to mnohem užitečnější. Garantuji Vám, že než něco užitečného sami vytvoříte, nadřete se tak, že nebudete mít na psaní hejtů a kritiku čas ani energii.

Děkuji.

Podpis Milo Mahdall

Využijte příležitost a zjednodušte si život

Přijďte si srovnat myšlenky. Bude se vám mnohem líp žít a spát. Uvidíte, že moje pomoc vám přinese zklidnění i spolehlivá a účinná řešení. Objednejte se co nejdříve. O to rychleji se vám uleví. Ať máte těžké období co nejdříve za sebou.

lotus

Máte na srdci nějakou otázku? Svěřte se mi…

Milo Mahdall

Ozvěte se mi. Upřímně se na Vás těším.
Váš

signature

E-mail: milo@mahdall.com

Adresa: Tučkova 26, Brno, 602 00
Milo Mahdall - IČ: 42582687, DIČ: CZ6201100488
Klíč ke štěstí s.r.o. - IČ: 08427542

GDPR | Prohlášení k odpovědnosti

top