Dárkové poukazy

Nejlepší dárek je takový, který má trvalou hodnotu.
A vy jste takový právě našli!

Věnujte radost svým blízkým

Téměř každý si v této divné době není v něčem jistý. Každý se potýká s problémy, má nevyřešené otázky, starosti či tajné trápení. Je fajn, když se můžete svěřit a poradit se s někým důvěryhodným a zkušeným. S tím, koho máte rádi…
Osobní konzultace je skvělý dárek k narozeninám, originální dárek k výročí, úžasný dárek k postupu v kariéře, ideální svatební dar či milý dárek k Vánocům. Darujte svým blízkým a kamarádům novou a naprosto unikátní zkušenost. Odměňte a motivujte své zaměstnance a kolegy skvělým dárkem od srdce.

Darujte cestu ke štěstí

Miluji ten pocit, když vám pomáhám naplnit vaše sny. Vyberte si barvu poukazu a napište mi jméno a osobní věnování či vzkaz pro obdarovaného. Já to pak nechám vytisknout ozdobným písmem na zadní stranu poukazu. Hotový dárkový poukaz vytištěný na kvalitním papíře vám po uhrazení částky zašlu poštou.

Vzor dárkového poukazu 1

Využijte příležitost a zjednodušte si život

Přijďte si srovnat myšlenky. Bude se vám mnohem líp žít a spát. Uvidíte, že moje pomoc vám přinese zklidnění i spolehlivá a účinná řešení. Objednejte se co nejdříve. O to rychleji se vám uleví. Ať máte těžké období co nejdříve za sebou.

lotus

Máte na srdci nějakou otázku? Svěřte se mi…

Milo Mahdall

Ozvěte se mi. Upřímně se na Vás těším.
Váš

signature

E-mail: milo@mahdall.com

Adresa: Tučkova 26, Brno, 602 00
Milo Mahdall - IČ: 42582687, DIČ: CZ6201100488
Klíč ke štěstí s.r.o. - IČ: 08427542

GDPR | Prohlášení k odpovědnosti

top